Betsobe Üyelik İşlemlerini Hemen Yapabilirsiniz

 

Canlı şekilde hizmet veren Betsobe, yeni bir bet ofisidir. Lisanslı olması büyük bir avantaj olarak dikkat çekiyor. Özel sitesinde Türkçe dil seçeneğinin bulunduğunu görmekteyiz. Katılım ise giriş işlemlerinin ardından çok basittir. Üyelik almak gerekmektedir. Bu süreci çok kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Betsobe Üyelik Şartları

18 yaşından küçüklerin üye olması söz konusu değildir. Bu kural sadece bu işletmede değil, hizmet veren tüm yabancı ofislerde aynı olması ile dikkat çeker. Aynı zamanda birden fazla hesap açmak yasaklanmıştır. Sadece size ait olan bilgilerin yazılması gerekmektedir. TC vatandaşı olmayan kişilerin üyelik alması gibi bir durum söz konusu değildir.

Betsobe Üyelik İşlemleri

Betsobe giriş sonrasında hemen kayıt alanı üzerinden talep edilen bilgileri vermek gerekmektedir. Hem isim hem de soyadının kimlikte olduğu gibi ilgili yere girilmesi şarttır. Bunun yanı sıra TC kimlik numarası da talep edilir. Şifrenin ve kullanıcı adının resmi sitedeki bu bölüm üzerinden oluşturulması önem arz eder. İletişime dair bilgileri yazdıktan sonra aktivasyon adı verilen en son aşamaya geçebilirsiniz.

Betsobe Üyelik Aktivasyonu

Betsobe bahis sitesi üyeliği en son hamlesi aktivasyon olarak dikkat çekiyor. Firma size email ile bir link yollar. Bunun kesinlikle zaman kaybetmeden açılması lazım. Sistem sizi ana sayfaya yönlendirir. Kullanıcı adı ve şifrenin girilmesi yeterli olacaktır.

 

Leave A Reply